Teisė grąžinti prekes — su NEMOKAMU SIUNTIMU GRĄŽINANT **

Motley Denim suteikia 14 dienų atsisakyti savo pirkinio. Tai reiškia, kad per 14 dienų nuo prekės gavimo jūs galite iš dalies arba pilnai grąžinti savo pirktas prekes, per šį terminą perduodami jas kurjeriui, kaip nurodyta žemiau.

Mes suteikiame nemokamą prekių grąžinimą tik tokioms prekėms, kurios yra nepanaudotos ir kurias galėtume parduoti kaip naujas kitam klientui. Grąžinamos prekės turi būti tvarkingos ir su visomis etiketėmis bei originaliu įpakavimu.

Kojinės turi būti grąžintos neatplėštoje pakuotėje.

Jeigu jūs grąžinate prekes, kurios buvo pirktos esant grupinei nuolaidai, jums reikės sumokėti pilną kainą už prekes, kurias pasiliekate. Pavyzdžiui, prekė kainuoja 29,95 eur perkant vieną vienetą ir 24,95 eur už vienetą, jeigu perkate 3 vienetus. Tuomet jeigu jūs grąžinate 2 vienetus prekių, jums reikės sumokėti 29,95 eur už tą prekę, kurią pasiliekate.

Jeigu grąžinate visą savo užsakymą, mes grąžinsime jums pinigus už visą siuntinio vertę, įskaitant bet kokius mokesčius, kuriuos jūs mums sumokėjote, tokius kaip pavyzdžiui pristatymo mokestis.


Kaip atlikti grąžinimą, jeigu jūsų prekės buvo pristatytos į Omniva paštomatą:

Labai paprasta!

  1. Eikite į www.motleydenim.lt/grazinimas/ ir užregistruokite tai, ką pageidaujate grąžinti.
  2. Supakuokite savo grąžinamas prekes ir nepamirškite pridėti prekės grąžinimo lapelio, kad žinotume, iš kurio užsakymo vykdomas grąžinimas.
  3. Įsitikinkite, kad iš Omniva paštomato gavote SMS žinutę su grąžinimo kodu.
  4. Eikite į artimiausią Omniva paštomatą ir vadovaukitės suteikiamomis instrukcijomis, kaip grąžinti prekę.
  5. Pinigus jums grąžinsime iš karto, kai tik gausime siuntinį ir atsiųsime jums patvirtinimą el. paštu.

Kaip atlikti grąžinimą, jeigu jūsų prekės buvo pristatytos į Itella Parcel Shop/SmartPOST:

  1. Eikite į www.motleydenim.lt/grazinimas/ ir užregistruokite tai, ką pageidaujate grąžinti.
  2. Supakuokite savo grąžinamas prekes ir nepamirškite pridėti prekės grąžinimo lapelio, kad žinotume, iš kurio užsakymo vykdomas grąžinimas.
  3. Rašykite customerservice.lt@itella.com arba skambinkite +370 700 550 09, norėdami suorganizuoti prekių paėmimą arba jų palikimą grąžinimui.
  4. Pinigus jums grąžinsime iš karto, kai tik gausime siuntinį ir atsiųsime jums patvirtinimą el. paštu.

Atkreipkite dėmesį, kad mes neatliekame prekių keitimo procedūrų. Mums grąžinamos prekės nėra keičiamos kitomis. Už visas mums grąžintas prekes su pirkėjais bus atsiskaitoma remiantis šiomis grąžinimo taisyklėmis. Jeigu pageidaujate grąžintą prekę pakeisti į kito dydžio ar stiliaus prekę, tiesiog sudarykite naują užsakymą. Šie du užsakymai nėra susiję vienas su kitu ir tam tikru metu nurodytomis kainomis, pristatymo ir grąžinimo sąlygos galioja užsakymams atskirai, nepriklausomai vienam nuo kito.


**Prekėms, įsigytoms išpardavime ar sumažinta kaina, netaikomos nemokamo grąžinimo siuntimo sąlygos. Grąžinimai, kuriuose yra prekių su nuolaida, kainuos 3,95 eur už siuntimą. Siuntimas atgal bus apmokestintas ir tokiu atveju, jeigu siuntinyje grąžinamos ir išpardavimo metu pirktos prekės, ir pilna kaina pirktos prekės.

Prekių grąžinimo ir aptarnavimo moketis 29,95 eur yra taikomas tokiems siuntiniams, kurie pripažįstami kaip neatsiimti arba gavėjo neradus namuose.

Motley Denim pasilieka teisę individualiai įvertinti, kaip elgtis su tokiais prekių grąžinimais, kurie neatitinka suteikto 14 dienų termino grąžinant prekę.

Prekė pridėta į Jūsų pirkinių krepšelį

IšsiregistruotiTęsti apsipirkimą
Prekės