Teisė grąžinti prekes — su NEMOKAMU SIUNTIMU GRĄŽINANT **

Motley Denim suteikia 14 dienų atsisakyti savo pirkinio. Tai reiškia, kad per 14 dienų nuo prekės gavimo jūs galite iš dalies arba pilnai grąžinti savo pirktas prekes, per šį terminą perduodami jas kurjeriui, kaip nurodyta žemiau.

Mes suteikiame nemokamą prekių grąžinimą tik tokioms prekėms, kurios yra nepanaudotos ir kurias galėtume parduoti kaip naujas kitam klientui. Grąžinamos prekės turi būti tvarkingos ir su visomis etiketėmis bei originaliu įpakavimu.

Kojinės turi būti grąžintos neatplėštoje pakuotėje.

Jeigu jūs grąžinate prekes, kurios buvo pirktos esant grupinei nuolaidai, jums reikės sumokėti pilną kainą už prekes, kurias pasiliekate. Pavyzdžiui, prekė kainuoja 29,99 eur perkant vieną vienetą ir 24,99 eur už vienetą, jeigu perkate 3 vienetus. Tuomet jeigu jūs grąžinate 2 vienetus prekių, jums reikės sumokėti 29,99 eur už tą prekę, kurią pasiliekate.

Jeigu grąžinate visą savo užsakymą, mes grąžinsime jums pinigus už visą siuntinio vertę, įskaitant bet kokius mokesčius, kuriuos jūs mums sumokėjote, tokius kaip pavyzdžiui pristatymo mokestis.


Kaip atlikti grąžinimą:

Labai paprasta!

 1. Norėdami užregistruoti grąžinamas prekes ir atsispausdinti grąžinimo siuntimo etiketą, eikite į www.motleydenim.lt/grazinimas/.
 2. Atsispausdinkite grąžinimo dokumentą (jeigu neturite to, kurį atsiuntėme Jums pristatymo metu) ir pridėkite jį prie grąžinamų prekių.
 3. Atsispausdinkite grąžinimo siuntimo etiketę paskutiniame grąžinimo registravimo žingsnyje.
 4. Jei Jūsų užsakymą pristatė Omniva:Jei siuntimas vyko per „Omniva“, norėdami grąžinti prekes, naudokite grąžinimo kodą. Pažymime, kad užregistravus grąžinimą, negausite naujo SMS su grąžinimo kodu. Grąžinimo kodas yra tame pačiame SMS, kurį gavote iš „Omniva“, kai atkeliavo Jūsų užsakymas. Eikite į artimiausią Omniva paštomatą ir vadovaukitės suteikiamomis instrukcijomis, kaip grąžinti prekę.
 5. Jei jūsų užsakymą pristatė DPD: Norėdami grąžinti prekes, eikite į DPD grąžinimo formą, kurią rasite čia: https://rmp.dpdgroup.com/031/motley.
  Į laukelį įrašykite DPD siuntos numerį. Sklypo numeris - tai 14 skaitmenų numeris, kurį rasite ant siuntinio etiketės arba SMS žinutėje.
  Pasirinkite jums tinkamą siuntų pristatymo aparatą (galite grįžti į bet kurį siuntų pristatymo aparatą).
  Patvirtinę savo duomenis, iš siuntų automato gausite PIN kodą, kad galėtumėte grąžinti siuntinį.
  Siuntinį galite grąžinti į bet kurį pasirinktą "DPD" siuntų terminalą. Kruopščiai supakuokite grąžinamas prekes!
  Būdami prie siuntų aparato spustelėkite "Siųsti arba grąžinti siuntą", tada pasirinkite "Spausdinti siuntą su QR kodu arba PIN kodu" ir spustelėkite "Įvesti PIN kodą".
  Kai prie siuntų aparato turėsite įvesti PIN kodą, vadovaukitės ekrane pateikiamais nurodymais.
  Įvedus PIN kodą, ekrane bus rodomi gavėjo duomenys --> paspauskite "Tęsti", kad atspausdintumėte siuntinio etiketę --> etiketė turi būti užklijuota ant siuntinio!
  Nuskaitykite etiketėje esantį brūkšninį kodą.
  Automatas jums atidarys spintelę --> įdės siuntinį į spintelę --> atsispausdins kvitą, jei pageidaujate. 
  Pastaba: nuimkite senąją etiketę arba užklijuokite ją ant naujosios.

 6. Kai mes gausime Jūsų grąžinamą prekę, išsiūsime Jums patvirtinimo el. laišką.

Atkreipkite dėmesį, kad mes neatliekame prekių keitimo procedūrų. Mums grąžinamos prekės nėra keičiamos kitomis. Už visas mums grąžintas prekes su pirkėjais bus atsiskaitoma remiantis šiomis grąžinimo taisyklėmis. Jeigu pageidaujate grąžintą prekę pakeisti į kito dydžio ar stiliaus prekę, tiesiog sudarykite naują užsakymą. Šie du užsakymai nėra susiję vienas su kitu ir tam tikru metu nurodytomis kainomis, pristatymo ir grąžinimo sąlygos galioja užsakymams atskirai, nepriklausomai vienam nuo kito.


Visiems sugrąžintiems užsakymams bus pritaikytas 1,99€ sugrąžintos siuntos mokestis.

Motley Denim pasilieka teisę individualiai įvertinti, kaip elgtis su tokiais prekių grąžinimais, kurie neatitinka suteikto 14 dienų termino grąžinant prekę.

Iš vieno užsakymo mes priimame tik vieną grąžinimą, negalima grąžinti prekių dviem skirtingais siuntimais iš to paties užsakymo.

Prekė pridėta į Jūsų pirkinių krepšelį

IšsiregistruotiTęsti apsipirkimą
Prekės