Didelių dydžių vyriški džinsai

Motley Denim parduotuvėje rasite stilingus didelių dydžių vyriškus džinsus visoms progoms. Mūsų platus W40-W70 džinsų pasirinkimas iki L38 leidžia surasti tinkamus džinsus vyrams, nesvarbu, koks būtų jų dydis. Pas mus rasite ir klasikinius, ir tamprius džinsus, kurie suteikia daugiau judėjimo laisvės. Tiesiog pasirinkite savo dydį pasirinkimo langelyje DYDŽIAI W/L, ir pamatysite visus didelių dydžių džinsus, kurie šiuo metu yra prieinami mūsų parduotuvėje

Skaityti daugiau
Rūšiuoti pagal
  • Uždaryti
Dydžiai W/L
  • Uždaryti
Džinsai ir Kelnės
  • Uždaryti
Prekių ženklai
  • Uždaryti
Spalvos
  • Uždaryti

Didelių dydžių džinsai

Stilingi didelių dydžių džinsai vyrams už priimtiną kainą. Būtent taip viskas prasidėjo daugiau nei prieš 10 metų, ir nors mūsų parduotuvės prekių pasirinkimas bėgant metams gerokai padidėjo, didelių dydžių džinsai vis dar išlieka pačia populiariausia mūsų prekių kategorija. Ir tikrai ne veltui, nes siūlome platų aukščiausios kokybės džinsų pasirinkimą iš gerai žinomų prekės ženklų. Jeigu Jūsų pageidaujamo produkto dydžio nebėra sandėlyje, turėkite mintyje, kad asortimentas bus papildytas naujais modeliais, todėl greitai ir vėl apsilankykite mūsų parduotuvėje!

Dideli džinsai vyrams

Jeigu ieškote didelių dydžių džinsų ir kitų didesnio dydžio kelnių vyrams, atėjote būtent ten, kur reikia. Čia rasite platų didelių dydžių džinsų pasirinkimą (iki W70). Ieškoti tinkamų džinsų galite pasinaudoję mūsų internetinės parduotuvės pasirinkimo įrankiais arba filtrais. Pradėkite pasirinkdami savo dydį skiltyje DYDŽIAI. Jeigu nesate tikri dėl savo dydžio, galite jį lengvai išsiaiškinti: jeigu jau turite didesnius džinsus, kurie puikiai tinka jūsų kojoms, pažiūrėkite į jų dydį. Tačiau patikimiausias būdas vis dėlto yra išmatuoti savo liemens apimtį matavimo juostos dalimi, kuri pažymėta coliais, nes džinsų matmenys visada pateikiami būtent coliais. Pasirinkę savo dydį iš mūsų filtravimo įrankio pastebėsite, kad dabar matote jums tinkamus dydžius, o tuo pačiu tapo ir lengviau pasirinkti: dabar galite sutelkti dėmesį į tai, kokios prekės ženklo ir spalvos džinsų jūs norite.

Pas mus rasite įvairių spalvų didelių dydžių vyriškų džinsų, o taip pat pamatysite, kad spalvų schemą peržiūrėti ir palyginti su spalvų filtru yra daugiau negu lengva: skiltyje SPALVOS tiesiog pakeiskite spalvą į savo pageidaujamą ir pamatysite visus mūsų turimus tos spalvos džinsus. Čia galite praleisti tiek laiko, kiek tik norite, nes mūsų internetinė parduotuvė niekada neužsidarys ir jums nereikės stovėti eilėje. Taip, mūsų siūlomame pasirinkime galite rasti didelių dydžių džinsų, o tuo pačiu galite rasti ir dar daugiau. Pavyzdžiui, prie džinsų tinkamą diržą ar marškinėlius. Perkant internetu, labai lengva susidėlioti jums patinkančią aprangą, nes galite peržiūrėti ir lyginti įvairius džinsų ir kitų drabužių derinius, o taip pat pasirinkti jums patinkančius gamintojus ir modelius. Galbūt pastebėsite net ir tai, kad pirkti džinsus iš Motley Denim gali būti smagu!

Populiariausi didelių dydžių džinsų prekės ženklai

Mūsų asortimente esantys dideli džinsai atstovauja tik gerai žinomus ir gerbiamus kokybiškus prekinius ženklus. Šie prekiniai ženklai specialiai investavo į didelius dydžius, todėl dabar galima įsigyti didelių dydžių džinsus, kurių kokybė yra tokia pati, kaip ir įprastų dydžių.

Taip pat galite palyginti, kaip skirtingi modeliai atrodo skirtingomis spalvomis, ir visiškai ramiai priimti galutinį sprendimą. Mūsų asortimente esantys džinsų prekės ženklai yra labai paklausūs ir populiarūs visame pasaulyje, o jų kokybė yra labai vertinama. Mūsų turimi džinsai ne tik gerai atrodo, bet ir puikiai priglunda – ir, be kita ko, yra patvarūs.

Prekė pridėta į Jūsų pirkinių krepšelį

IšsiregistruotiTęsti apsipirkimą
Prekės