Kainos

Visos kainos MOTLEY DENIM parduotuvėje nurodytos EURAIS, įskaičiuojant PVM mokestį. Mes pasiliekame teisę bet kada pakeisti nurodytas kainas.

Prekių kainos bėgant laikui gali keistis, pavyzdžiui, IŠPARDAVIMO ir įvairių kampanijų periodais. Pirkėjai, įsigiję prekę, neturi teisės jos gauti kita kaina, jeigu po prekės įsigijimo kaina pakinta, pavyzdžiui, prekė buvo išpardavime, tačiau nebėra. Naujoji kaina pirkėjui galioja jo sekančio užsakymo metu.

Minimali užsakymo vertė yra 20 eurų.

Pristatymas

Pristatymo būdasSiuntimo kainaNemokamas siuntimas*Pristatymo būdasIšsiuntimo laikas**Pristatymo laikas***
DPD paštomatai3,99€TAIPAtsiėmimas paštomatePirm - Penkt1-2 darbo dienos
Omniva paštomatai5,49€TAIPAtsiėmimas paštomatePirm - Penkt1-2 darbo dienos
DPD Home6,99€NEPristatymas į namusPirm - Penkt1-2 darbo dienos
DPD Classic6,99€NEB2BPirm - Penkt1-2 darbo dienos

 

*Nemokamas siuntimas reiškia, ar su jūsų užsakymu yra taikomas nemokamas siuntimas. Šiuo metu, nemokamą siuntimą taikome, jei įsigijate mūsų kojines: MOTLEY DENIM 3 KOMPLEKTAI KOJINIŲ JUODOS

**Išsiuntimo dienos, reiškia, kuriomis dienomis yra išsiunčiami užsakymai iš mūsų sandėlio. Jei užsakymą gauname iki 13:00 val. jie dažniausiai išsiunčiami tą pačią dieną.

***Pristatymo laikas, reiškia, kiek vidutiniškai užtrunka klientui pristatyti prekę, kai ji išsiunčiama iš mūsų sandėlio.

DPD paštomatas

Omniva paštomatas

Kai jūsų užsakymas atvyks į Ominiva paštomatą, kurį pasirinkote išsiregistravimo metu, į savo telefoną gausite žinutę. Omniva jūsų siuntinį paštomate laikys 7 dienas, po to jis bus išsiųstas mums atgal.

NB! Prašome netrinti iškart „Omniva“ SMS žinutės, nes joje taip pat nurodytas GRĄŽINIMO KODAS, kurio jums prireiktų, jei norėtumėte grąžinti užsakymą.

DPD Home Delivery

DPD Classic

 

Apmokėjimas

Paysera

Naudodamiesi „Paysera“ galite atsiskaityti visais dažniausiai naudojamais mokėjimo būdais Lietuvoje, pavyzdžiui, „Swedbank“, SEB, „Luminor“ ir „Citadele“ interneto bankais. Be to, galite naudotis ir „VISA“, „MasterCard“, „GF Lizingu“ ir „Mokilizingu“.

Išparduotos prekės

Nutikus netikėtam atvejui, kad prekė bus išparduota, mes ją pašalinsime iš jūsų pateikto užsakymo, grąžinsime jums pinigus ir išsiųsime likusias prekes, įsigytas užsakymo metu.

Neteisingai išsiųstos ar neteisingai paženklintos prekės

Jeigu išsiuntėme neteisingą prekę arba ji buvo blogai paženklinta, prašome jūsų kreiptis į klientų aptarnavimo sistemą, kad prekė būtų pakeista į teisingą.

Jei išsiuntėme neteisingą prekę arba ji buvo neteisingai paženklinta, prašome kreiptis į klientų palaikymo tarnybą, kad ji būtų pakeista į teisingą. Jeigu nepageidaujate, kad neteisingai išsiųsta prekė būtų pakeista, tačiau norite at ją grąžinti atgaydami pinigus, tokiu atveju taikomos tam tikros prekės grąžinimo sąlygos. Jeigu grąžinsite neteisingą prekę iš anksto nesusisiekę su Motley Denim, jūsų grąžinimas bus tvarkomas pagal mūsų parduotuvėje nustatytas grąžinimo sąlygas.

Sandėlyje trūkstamų prekių pardavimas

Keleto mūsų asortimente esančių prekių savo sandėliuose neturime. Tokie atvejai pažymėti prekių puslapiuose. Užsakymams, kurie sudaryti su tokiomis prekėmis, taikomi prailginti prekių pristatymo terminai. Prekių, kurių neturime sandėliuose, gali neturėti mūsų tiekėjai. Tokiais atvejais visuomet pranešame pirkėjui situaciją ilgiausiai per 10 dienų. Mes siūlome tokias pačias prekių grąžinimo sąlygas sandėliuose neturimoms prekėms kaip ir sandėliuojamų prekių atvejais.

Maksimalus X vienetų skaičius vienam klientui

Prekėms, kurioms mes nustatėme maksimalų vienetų skaičių vienam pirkėjui, du ar daugiau užsakymų, atliktų su to paties pirkėjo duomenimis (tuo pačiu vardu, adresu, telefono numeriu ar el. pašto adresu), vis tiek yra 1 pirkėjas, ir mes pasiliekame teisę atšaukti tokius užsakymus, kurie viršija vienam pirkėjui nustatytų vienetų skaičių.

Amžius

Jums turi būti 18 metų, norint pirkti Motley Denim parduotuvėje.

Atšaukimas

Užsakymai, kurie buvo patvirtinti išsiregistruojant, negali būti atšaukti prieš išsiunčiant. Visi užsakymai, patvirtinti išsiregistruojant, nieko nelaukiant siunčiami tiesiai į mūsų sandėlius supakuoti ir būna išsiunčiami laikantis šių pristatymo sąlygų. Norėdami atšaukti užsakymą, peržiūrėkite mūsų grąžinimo sąlygas.

 

Motley Denim Europe OÜ, Estonia, Reg: 12356245

Prekė pridėta į Jūsų pirkinių krepšelį

IšsiregistruotiTęsti apsipirkimą
Prekės